(ФОТО) Уште од таму немаше објавено секси фотка: Ванда позираше во сауна

Ванда Нара, сопругата на Мауро Икарди кој како позајмен фудбалер од Интер ги брани боите на ПСЖ, во новата година продолжува со засилено темпо да ги мами своите фанови на „Инстаграм“ со провокативни фотки.

Атрактивната Аргентинка откако постираше низа провокативни фотки од одморот во Малдиви, а потоа позираше и гола под туш кабина, денес имаше уште една „уметничка“ фотка.

View this post on Instagram

#saunaseco Preparándome para @grandefratellotv

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Имено Ванда објави фотка како позира во сауна, а на себе носеше костим за капење во бојата на кожата, па на прв поголед се добива впечаток дека повторно позира потполно гола.