ФОТО: Унгарската тенисерка „го запали“ Инстаграм

19-годишната унгарска тенисерка Фани Столар со објавувањето на неколку фотографии „ги запали“ сочијалните мрежи. Таа на Инстаграм е активна со објавување „фотки“.

Сепак иако имаше потенцијал за добри резултати (има дубл титула на Вимблдон за јуниорки) на тениски план нема забележителни настапи и има само една фјучрс победа на турнирите во поединечна конкуренција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Најубавата македонска кошаркарка се разголи на плажа – го покажа и своето момче

(ФОТО) Перверзни папараци: Уловен секси задникот на убавата девојка на фудбалерот

(ФОТО) Најпровокативна фотка за денот на вљубените во изведба на фудбалерот на Јуве

Руни во нова авантура – го фатија жив со шанкерка на Флорида

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во Сплит: Нападнати ватерполисти на Црвена Звезда – скокнале во море за да се спасат

(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Мајка му на Роналдо растури: Што барала со него в соба, да играат карти?

Мавровски Меморијал 56 пат по ред на падините на Бистра

Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки