(ФОТО) Трибините „горат“ кога секси Анастасија ќе се појави на натпревар

Екипата на Зенит по четири кола е прва на табелата со 10 бода, но на последниот меч со Красонодар одигра само реми (1-1).

View this post on Instagram

#зениткраснодар #рпл #болельщицы #болельщицырпл #газпромарена #глазами_болельщиков #зенит #живуфутболом #нашеимязенит #zenit #фкзенит #fczenit #премьерлига #крестовскийостров #крестовский #4тур #зенитспб #зенитчемпион #спб #санктпетербург #сбг #болельщики #питер

A post shared by Анастасия Жителева (@zhiteleva17) on

Мечот го одбележа голот на Арем Џуба во продолжението, но и преубавата Анастасија Жителева за која руските медиуми пишуваат наголемо.

View this post on Instagram

Готова ⚽️💙🦁

A post shared by Анастасия Жителева (@zhiteleva17) on

Станува збор за навивачка на Зени која во навивачка опрема речиси го следи секој меч на Зенит од трибините. Доказ за тоа се фотките на Инстаграм, а тука се и оние кои немаат врска со фудбал.

View this post on Instagram

😴

A post shared by Анастасия Жителева (@zhiteleva17) on

Таа би можела да влезе во потесен избор за „мис трибини“, а за тоа може да се уверите од фотографиите.