(ФОТО) Тоа е тоа: Ванда соблече се од себе и позираше потполно гола

Светските медиуми се чини треба да отворат дневна рубрика со наслов „Ванда Нара“ сооглед на тоа што атркативната сопруга и агентка на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, доминира со своите секси фотка.

Откако Ванда со семејството се врати од егзотичниот одмор во Малдиви, продолжи со уште посилно темпо да објавува провактивни фотографии.

Овојпат позираше потолно гола во туш кабина, а притоа умешно ги сокри интимните делови за да сликата биде колку, толку културна.

Како што е познато, во изминатите денови Ванда доминираше со фотки во бикини од одморот кои собраа голем број лајкови.