(ФОТО) Сузи Кортез знае како да ја прослави победата на Барса – гола и секси

Фудбалерите на Барса ги продолжија да ги радуваат своите навивачи откако стигна синоќе до нова победа над Реал Мадрид (0-1).

Ова беше уште еден успех во низа на Каталонците во однос на дуелите против Реал Мадрид.

Верната навивачка на Меси и Барселона, Сузи Кортез знаеше како да ја прослави новата победа над „кралевите“.

Сексапилната девојка по крајот на мечот постираше жешка фотка од базен на која во преден план е нејзиниот гол задник, додека на себе носи само миниатурен дрес од Меси.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВИДЕО: Вест за историја – тој е слеп, а истрча полумаратон во Њујорк

Што се нема да им текне: Последната тренерска мастика на Фергусон продадена за богатство

Каква идеја, каков момент – навивач на „топчиите“ направи забавна најава на аеродром: Арсенал води 1:0!

ЛЕТЕН ФУДБАЛСКИ КАМП ПАНДЕВ 2019

(ВИДЕО) Вон повторно се соблече: Американката сега се надмина

Циркус во Паргвај: Тренерот спиел со жената на играчот, а друг играч спиел со неговата жена

Огњен Врањеш за првпат се огласи по секс-скандалот со Карлеуша

(ФОТО) Го ограбил својот клуб за да троши на секси модел

(ФОТО) Порно актерката го издаде фудбалерот: Помал пенис немам видено во животот