(ФОТО) Српската одбојкарка ги изненади сите – позираше потполно гола

Српската одбојкарка Јована Бракочевиќ Канциан се фотографираше потполна гола, а нејзините фотографии предизвикаа големо внимание.

View this post on Instagram

#nomakeup #analogphotography #model #volleyball #player #girl

A post shared by jovana brakocevic canzian (@joca2) on

Една од најдобрите светски „коректорки“ соблече се од себе и покажа издание во кое претходно не сме навикнати да ја гледаме.

„Пристига нешто нов и поразлично“ стои во описто на фотката.

Оваа атрактивна 31-годишна одбојкарка во моментов е членка на АГИЛ Волеј од Италија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) УФЦ нокаут каков што не се памети: Додека трепна – го посла на рингот

ШОК: Играч на ЛА Енџелс на неколку часа пред мечот почина во хотелска соба

(ФОТО/ВИДЕО) Скопје го пречека европскиот шампион, а Алили порача: Одам по олимписки медал!

Србија во неверојатен меч славеше во супер-дербито со Хрватска и ја освои Светската лига

Трагедија: Познато одбојкарско лице по свадба доживеал срцев удар и починал

Алили се враќа од ЕП со златен медал за Македонија

Најдобриот македонски одбојкар кариерата ја продолжува во Бундес лигата

ВИДЕО: Фјури го нокаутираше Шварц и најави „лов“ на Вајлдер

Ваучер – ФИЈАСКО: Сите се незадоволни – прстите вперени во АМС