(ФОТО) Српската одбојкарка ги изненади сите – позираше потполно гола

Српската одбојкарка Јована Бракочевиќ Канциан се фотографираше потполна гола, а нејзините фотографии предизвикаа големо внимание.

View this post on Instagram

#nomakeup #analogphotography #model #volleyball #player #girl

A post shared by jovana brakocevic canzian (@joca2) on

Една од најдобрите светски „коректорки“ соблече се од себе и покажа издание во кое претходно не сме навикнати да ја гледаме.

„Пристига нешто нов и поразлично“ стои во описто на фотката.

Оваа атрактивна 31-годишна одбојкарка во моментов е членка на АГИЛ Волеј од Италија.