(ФОТО) Сопругата на фудбалерот на Валенсија повторно позираше гола – тој не и остана должен со коментар

Името Тамара Горо на многумина веќе им е познато, но за они кои што не знаат да кажеме дека станува збор за сопруга на дефанзивецот на Валенсија, Езекел Гарај.

Горо е добро позната по тоа што често на социјалните мрежи постира провокативни фотки, а не често позира и потполно гола, нешто што го направи и сега.

Таа позираше на плажа и тоа во необична поза, стој на раце, а под сликата на „Инстаграм“

Нејзиниот сопруг не и остана должен па искоментира на фотографијата – – „Прекрасна си! Ми се допаѓаш“.