ФОТО: Секси голферката неодоливо провокативно – ги покажа своите „топки“

Американската голферка со потекло од Хрватска, Пејџ Рене Спиранац повторно предизвика внимание на социјалните медиуми, а причината се жешките потки.

View this post on Instagram

🌺Aloha🌺 @fairmontorchid

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Пејџ важи за најсекси голферка во светот, а често за време на своите натпреварува облекува провокативен костим со длабоко деколте и со него игра.

View this post on Instagram

When it’s breezy, swing easy✔️

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Па така по позирањето во црвените секси бикини, имаше проблем со своите гради кои не се собраа во „корпите“, па надѕираше од сите страни.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Баделки“ досега без пораз во лигата, вчера со голема разлика ја победија екипата на ЖКК „Крива Паланка“

Лудило во Аргентина: Навивачи на Бока убија фан на Ривер!

ФОТО: На Инстаграм споделува разголени фотки, но шокираше на доделувањето на наградите на Серија А

(ФОТО) Девојката на Чичарито потполно гола на Хаваите: Погледнете ги најжешките фотки од „рајот на земјата“

Членови на карате клубот „Маваши“ од Кисела Вода ќе се натпреваруваат на Европско првенство во Данска

Несреќни „Гробари“: Им ги дупнаа гумите на навивачите на Звезда

Fuchs Мак одбележа 20 години успешно работење во Македонија

ФОТО: Ема е кралица на Премиер лигата – убава, секси и жешка

Ѓоковиќ со честитка за Лука Модриќ во стилот – „Од Вардар до Триглав, сите за Хрватот!“