(ФОТО) Се појавија нови приватни фотки од разголената Ванда Нара

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, често привлекува големо внимание со фотографиите што ги објавува.

Не е невообичаено оваа Аргентинка да позира потполно гола пред камерата, но има и такви фотографии што таа ги направила, па се предомислува откако ги објави.

Па така се појавија нови фотографии што Ванда ги направи само за себе и на кои особено се фали со градите и телото.

Нејзините следбеници успеаја да ги стигнат до нив и да да ги објават.