(ФОТО) Руската тенисерка се соблече потполно гола

Анонимна, но исклучиво атрактивна тенисерка од Москва по име Јенек која освен со тенис се занимава и со глуба има исклучиво интересни и привлечно фотографии на „Инстаграм“.

Милува да ги посетува најпопуларните и најскапите светски дестинации, а многу често своите следбеници знае да ги изненади и со „жешки“ фотки.

Таков беше случајот и со последната слика која ја постираше а на истата Јенек е потполно гола

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

СКАНДАЛОЗНО: Веќе не се сокрива дека се мести за Федерер – оваа изјава е доказ за тоа

(ФОТО) Досега невидена фотографија од Ѓоковиќ како дете – Ноле комплетно ги изненади фановите

Надал: Зошто немав план Б против Ѓоковиќ во Мелбурн

Бекер открива како го форсирал Ѓоковиќ да го победува Надал

Новак, па зарем Владимир Путин е човек кој може да биде одбиен?

Тони Надал сакаше да ја каже вистината, но сепак му фати и сеир на Рафа Надал!

Податокот кој Ѓоковиќ треба да го оствари доколку сака да го мине Федерер во водство на АТП

Јубилеј за Федекс: На денешен ден пред 15 години почна неговиот поход во „белиот спорт“

Надал после поразот од Ѓоковиќ на Австралија Опен ја донесе најважната одлука во животот