(ФОТО) Роналдо и неговата поубава половина уживаат – Георгина се разголе на јахта

Кристијано Ронладо и неговата поубава половина Георгина Родригез не престануваат да го привлекуваат вниманието на јавноста.

Атрактивната Шпанка со аргентинско потекло денес сподели заедничак фотографија со ѕвездата на Јувентус на која се гледа како се соончаат на јахта.

Тие ужива на јахтата вредна 20 милиони евра крај италијанското крајбрежје.

Фотографијата очекувано побуди голем интерес и веќе собра 2.7 милиони допаѓања и бројни коментари.

За нив корона вирусот се чини не претставува некоја голема опаснос, па се препуштија на уживање.