(ФОТО) Роналдо и Георгина со фотка после секс!? Сите коментираат еден детаљ

Кристијано Роналдо одмара по завршетокот на сезоната со својата поубава половина, а дека ужива со својата љубов Георгина Родригез, можеме да се уверим и по фотографиите кои ги објавуваат по социјалние мрежи.

Тие често објавуваат интимни фотографии, а овој пат отидоа чекор нанапред. Поточно, тоа го направи Георгина која објави нивна фотка од кревет.

Многумина веруваат дека тоа е фотографија после секс, бидејќи таа е во секси маичка кој ги истакнува огромните гради.

Роналдо заспа кога неговата девојка го форографирала, а коментарот и беше „убаво сонува мој убавецу“.

View this post on Instagram

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Многумина на оваа фотографија ги коментираа нејзините гради, а највпечатлив беше и коментаро „дали се тоа златните топки кои ги освои?“

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Папарацо лов: Ѕвездата на ПСЖ фотната со секси девојка која ги покажа градите

(ФОТО) Карикатурата за Михајловиќ што го крена на нозе цел свет

Новата ŠKODA SCALA доби 5 ѕвезди за безбедност од Euro NCAP

(ФОТО) Упс… испадна немирната града на американската фудбалерка

Форбс со најнова листа на најбогати спортисти во светот

ВИДЕО: Додека него го чекаат за трансфер во Неапол – Елмас „снајперистот“ знае да се релаксира!

(ФОТО) Каков лик: На прозивка на клубот се појави со торба со реклама на порно сајт

ВИДЕО: Левандовски го предизвика Ѓоковиќ – ова мора да го направиш!

Побрз од Формула 1 – Volkswagen ID.R со нов рекорд на Гудвуд