ФОТО: Рафа фатен на дело – Надал во жешка акција со својата девојка

Еден од најдобрите тенисер, Рафа Надал се ноаѓа на заслужен одмор како и најголем дел од неговите колеги по крајот на сезоната.

Шпанецот ги одбра топлите краеви, а за Надал ова е втор одмор годинава. Сега се реши на луксузен одмор да ја поведе целата фамилија.

Но папараците не му даваат мира сооглед на тоа што го фатија на лице место како разменува нежности и се бакнува со својата девојка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

СКАНДАЛОЗНО: Веќе не се сокрива дека се мести за Федерер – оваа изјава е доказ за тоа

(ФОТО) Досега невидена фотографија од Ѓоковиќ како дете – Ноле комплетно ги изненади фановите

Надал: Зошто немав план Б против Ѓоковиќ во Мелбурн

(ФОТО) Руската тенисерка се соблече потполно гола

Бекер открива како го форсирал Ѓоковиќ да го победува Надал

Новак, па зарем Владимир Путин е човек кој може да биде одбиен?

Тони Надал сакаше да ја каже вистината, но сепак му фати и сеир на Рафа Надал!

Податокот кој Ѓоковиќ треба да го оствари доколку сака да го мине Федерер во водство на АТП

Јубилеј за Федекс: На денешен ден пред 15 години почна неговиот поход во „белиот спорт“