(ФОТО) Провокативна топлес фотка на најсекси УФЦ девојката: Задникот приказна самиот за себе

Аријани Селест важи за една од најсексапилните жени во ММА спортот. Овој модел од Хаваите е најпопуларна УФЦ ринг девојка и традиционално го покажува бројот на рундите.

Години наназад многу не се знаеше за нејзиниот љубовен живот кој умешно го сокриваше од очите на јавност, но на роденденот на својот избраник одлучи да го покажа на цел свет.

Таа со своите 3,3 милиони следбеници ја сподели провокативната фотографија со Тејлор Кинг, фотограф и глуменц кој работи едиторијали за многу модели.

На фотографијата Аријани позира топлес во прегратките на нејзиниот избраник кој со своите раце го држе нејзиниот задник.