(ФОТО) Потпаролката на Војводина, атрактивната Сања повторно го „запали“ Инстаграмот

Сања Кружевиќ на почетокот на оваа сезона ја воодушеви спортската јавност во регионот на прес конференциите на Војводина каде што предизвика големо внимание.

Атрактвината Сања која е потпаролка на клубот од Нови Сад ги прави прес конференциите мошне привлечни токму поради нејзиното присуство.

За време на куќната изолација, Сања се огласи на Инстаграм каде има голем број фанови.

Таа вчера објави на оваа социјална мрежа неколку провокативни фотографии облечена само во костим за капење.