(ФОТО) Порно ѕвездата ги излуди фановите на Вест Хем, па порача: Нетрпелива сум да ви откријам

Своевремено една од најпознатите порно актерки која на млади години реши да ја прекине кариерата, овие денови претстојува во Лондон каде што работи на нов проект во Премиер лигата.

Сето тоа во склоп на спортското новинарство сооглед на тоа што работи како водителка. Атрактивната Миа на „Инстаграм“ постави неколку фотки во дресот на Вес Хем, како на стори така и на својот профил.

„Прв ден од снимањето во Лондон донесе многу успхе. Нетрпелива сум да ви откријам за што станува збор“ напиша 25 годишната девојка со една од фотографиите од снимањето.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**