(ФОТО) Порно актерката го издаде фудбалерот: Помал пенис немам видено во животот

Ајши Преверс, порно актерката ја разбранува германската јавност откако откри дека еден германски фудбалер е нејзин клиент.

View this post on Instagram

°Werbung° Heute hatte ich Lust auf zocken und habe mich bei 1xbet.com angemeldet. Macht extrem viel Spass… mal sehen, ob ich was gewinne. Du willst auch zocken-》https://bit.ly/2KEPoSt #bigbutt #booty #bet #zocken #zockergirl #1xbet #onlinecasino #fun #game #casino #lasvegas #win #lottery #louboutin #highheels #bikini #curvy

A post shared by Aische Pervers (@aischepervers) on

Таа не сакаше да каже за кого се работи, но појасни дека игра во Бундес лигата и за германската репрезентација. Ајша немала секс со него, туку му наплаќала за виртуелен секс преку камера.

„Правев се што бараше од мене. Во еден момент ги соблече панталоните и видов еден мал пенис, најмал што сум го видел во животот. Не можев да престанам да се смеам. Искрено, дали му пречеше што се изнасмеав, има не можев да се воздржам“ изјави порно актерката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВИДЕО: Вест за историја – тој е слеп, а истрча полумаратон во Њујорк

Што се нема да им текне: Последната тренерска мастика на Фергусон продадена за богатство

Каква идеја, каков момент – навивач на „топчиите“ направи забавна најава на аеродром: Арсенал води 1:0!

ЛЕТЕН ФУДБАЛСКИ КАМП ПАНДЕВ 2019

(ВИДЕО) Вон повторно се соблече: Американката сега се надмина

Циркус во Паргвај: Тренерот спиел со жената на играчот, а друг играч спиел со неговата жена

Огњен Врањеш за првпат се огласи по секс-скандалот со Карлеуша

(ФОТО) Го ограбил својот клуб за да троши на секси модел

(ФОТО) Во Кратово е журката – ваква ВИП ложа нема ни на Камп Ноу