(ФОТО) Папараците го уловија Боатенг во водените лудории со неговата поубава половина

Фудбалерот на Фиорентина на позајмица во Бешикташ и неговата избрана Меилса Сата често се главна тема на светските медиуми.

Не заради неговите фудбалски способности, туку заради начинот на кој тој јавно зборува за неговите активности во кревет. Мелиса еднаш рече без двоумење дека ужива во сексот со Кевин, и многу често.

„Водиме љубов осум до десет пати неделно, претпоставувам дека поради тоа не сум нимфоманка, но тоа е веројатно причината зошто Кевин постојано има проблеми со некои истегнувања.

Не знаеме дали тоа е причината, но ако е тоа, тогаш фудбалерот го чека нова серија на слични непријатности. Доволно е само да ги погледнете фотографиите од нивниот летен одмор, и да разберете дека бројот на „водење љубов“ деновиве е веројатно дури и поголем од оној што го изјави Мелиса.

Папараците си ја завршија работата па Боатенг беше фатен како скока во вода, ја удира за задникот својата девојка со која додека возеше скутер, беа фатени во интересна поза.

Можеме само да претпоставиме што се случило кога влегоа во внатрешноста на јахтата и ќе откриеме во наредните денови како ќе изгледа Боатенг кога ќе се врати на теренот.