ФОТО: Нов хакерски напад и повторно порно фотографии во јавноста

2075

Хакерските напади не престануваат, а последна во низата е Кимберли Ненс, име што во Европа не е познато, но во САД и тоа како.

Ненс е капитенката на чирлидерките на НФЛ тимот Тампа и е доста популарна во САД.

Од пред неколку години започна да се занимава и со манекенство, а нејзините порно фотографии може да ги погледнете ОВДЕ.