(ФОТО) Неверојатно како изгледа девојката на Лука Јовиќ само месец дена откако се породи

Српската манекенка и девојка на напаѓачот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ ги воодушеви шпанските медиуми.

Неполн месец по породувањето, Софија на Јовиќ објави фотографија на Инстаграм и го покажа своето тело.

Без оглед на тоа што неодамна стана мајка, Софија Милошевиќ целосно се опорави за толку кратко време и на неа нема траги од бременост.

View this post on Instagram

Barbie vibes in @prettylittlething 🌸

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Шпанскиот спортски весник АС објави за неверојатно физичко закрепнување на Софија, додавајќи дека и покрај сè, таа најде доволно време за вежбање, но и за користење на социјалните мрежи.