(ФОТО) Не знае за доста: Сопругата на фудбалерот ги покажа голите гради

Јована Ѓорѓевиќ, сопругата на српкиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ продолжува да постира провокативни фотографии на социјалните мрежи каде што е без обелека на себе.

Овојпат од одморот во Бока Которска објави една во свој стил.

Атрактивната Јована направи селфи во моменто кога на себе не го носеше горниот дел од костимот за капење. Објави фотографја која е таква да се „гледа се, но и ништо“, бидејќи ја пресече колку да не и се видат брадавиците.

View this post on Instagram

•Freedom•

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Со фотографијата остави и краток коментар „слобода“, што само говори на тоа дека ужива кога на себе нема ништи.