(ФОТО) Не му доаѓа памет: Врањеш повторно дрско и диво

Фудбалерот Огњен Врањеш како да не сакаш да се откаже од титулата нај скандалозен фудбалер.

Овојпат се огласи на Инстаграм  објавувајќи фотографија како слуша музика во автомобилот и притоа го исече популарниот стих од песната „Идеш за Канаду“ од ТХЦФ.

„Татко сум на естрадните „дрољи“ напиша Врањеш со популарните емоции на насмевка до солзи, јасно алудирајќи на своите врска со популарните естрадни пејачки кои очигледно сега сака да ги навреди.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Играчот на Челзи имал непријатна епизода: Менаџерот ме крадеше, сакав да се откажам од фудбалот

Пресврт во Париз, Нејмар ги изнел своите барања до ПСЖ

Французинот пресече: Пол погба донесе конечна одлука!

Дали ќе биде тренер на Јувентус? Па Челси го нема уште ослободено од договорот

На свадбата на Рамос денеска, освен Роналдо, не беше присутно уште едно големо име

Гулит за проблемот на Милан последните неколку сезони

Имаше одлична сезона во Арсенал – но сака да си замине поради својата девојка

Откриено колку цигари на ден пуши Сари

(ВИДЕО) Ѕвездата на Јувентус се снимаше со гола жена во кревет !?