ФОТО НА ДЕНОТ: Си отиде од Фени, се врати во Еуро Никел!

Македонскиот репрезентативец Кирил Николовски денеска официјално му се приклучи на својот нов тим.

По 4,5 години, тој се врати во Кавадарци и до крајот на сезоната ќе ги брани боите на поранешниот трикратен шампион на Македонија, Еуро Никел.

Целиот текст прочитајте го на следниот ЛИНК.