(ФОТО) ММА иконата позираше потполно гола: Инстаграм и ја избриша фотката, па ја објави на Твитер

ММА икона Џина Карано остана бесна откако на Инстаграм ги избриша своите голи фотографии што ги објави на споменатата социјална мрежа!

Иако истакна дека нејзиниот пост е чиста слобода на изразување, Џина на крајот мораше да „реагира“ на Твитер со цел нејзините фотографии да се видат во јавноста.

Патем, Џина некогаш беше најпознатиот кикбоксер во светот, трет на оваа листа, а се натпреваруваше и во борби во ММА.

Сепак, многумина ја знаат оваа секси Американка затоа што таа глумеше во неколку холивудски филмови.