(ФОТО) Мис Бум Бум нема срам: Го истетовира Меси веднаш над интимниот дел

Атрактивната Сузи Корез која е голем фан на Лионел Меси не се откажува од својата опседија. Поранешната Мис Бум Бум направи уште еден чекор нанапред.

Имено сексапилната девојка се обидува на сите начини да го заведе Аргентинецот, но неуспешно, а едно време Меси ја имаше и блокирано од сите социјални мрежи.

Но Сузи не би била Сузи доколку повторно не издоминира во јавноста откако се реши за еден храбар потег. Таа го истетовира Меси веднаш над интимниот дел од своето тело.