ФОТО: Манекенката провоцира – Кој играч може да биде од позади

Данската манекенка Наташа Томсен (24) добила дрес од Бешикташ, но без бројка и име на играч од позади.

Which player should have my back? Game on Beşiktaş we are with you🦅 #beşiktaş #besiktas @besiktas #football #turkey

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Атрактивната Томсен веднаш се пофали на социјалните мрежи откако се фотографираше во дресот, но само по танга, па запраша: Кого да ставам од позади?

Се уште не е познато за што станува збор, дали оваа атркативна девојка е навивачка на Бешикташ или станува збор за нешто друго.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Најубавата македонска кошаркарка се разголи на плажа – го покажа и своето момче

(ФОТО) Перверзни папараци: Уловен секси задникот на убавата девојка на фудбалерот

(ФОТО) Најпровокативна фотка за денот на вљубените во изведба на фудбалерот на Јуве

Руни во нова авантура – го фатија жив со шанкерка на Флорида

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во Сплит: Нападнати ватерполисти на Црвена Звезда – скокнале во море за да се спасат

(ВИДЕО) Лојалноста е мртва: Родри му се одмазди на Рајан Гигс преку реклама за обложувалница

Мајка му на Роналдо растури: Што барала со него в соба, да играат карти?

Мавровски Меморијал 56 пат по ред на падините на Бистра

Скандалот се шири, Карлеуша најавува тужби, а во меѓувреме се појавија и нови пораки