(ФОТО) Македонската фитнес инструктoрка милува да позира во танга – Ана е секс бомба

Ана Стојанова е единствениот фитнес тренер кај нас кој работи исклучиво онлајн со своите клиенти.  Многумина ја нарекуваат македонската Ким Кардашијан, а причината е што има задник од кој што боли глава,

View this post on Instagram

A little progress each day adds up to big results. 🍑 #peachplan #тренирај

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova) on

На Инстаграм е една од најследените и најкоментирани девојки во Македонија. Во моментов живее на релација Љубљана – Скопје – Велес.

View this post on Instagram

Денес влегувам во недела 5 од Peach Plan GYM!! 🤗 Дел од вежбите не можам ни да ги изведам(ама затоа можам да изедам се од менито😁), но тоа не е изговор да не направам добар тренинг!😊😋 . – Никогаш помотивирана од овој момент!! Добивам коментари и пораки од типот: Зошто се трудиш и мачиш, секако ќе одиш на операција… . – Затоа што ова е тоа што ме исполнува и истата таа желба ќе ме натера многу побрзо да се опоравам и вратам во теретана! Ќе вежбам до последниот ден! . – Телото памти. Многу добро знае кој се грижел за него, затоа знае и да враќа! Запамтете го тоа, за да немате проблем понатаму.😊 . – Ви посакувам убава недела! . – #тренирај #доминирај #мотивирајме

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova) on

Има над 40 илјади следбеници на Инстаграм кои секојдневно ги чести со провокативни и жешки фотографии.

Ана открива дека има момче кое ѝпомага во работата. Нејзиниот партнер нема проблем со голотијата што им ја сервира на следбениците, напротив, максимално ја поддржува и неретко токму тој стои зад објективот додека позира облечена во танга и секси долна облека.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нова жртва и трагедија во семејството Сала: Ништо не е веќе исто за нив овие неколку месеци

Сензација: Аматер го победи големиот шампион Рони О’Саливан

Јувентус слави титула, Роналдо ужива во Дубровник!

Англиски фудбалер ја фатил сопругата со друг во кревет и ја претепал!

(ФОТО) Без заби и ќелав: Каков требаше да биде Бекам во 2020 година…

(ФОТО) Сестрата на напаѓачот на Рома повторно издоминира – позираше речиси гола

(ФОТО) Заборави да облече гакички: Синоќешниот меч Наполи – Арсенал го најави со порно фотка

(ФОТО) Е дури сега Алиоски ќе побесне: Фризерот објави папарацо фотки од Џани

(ФОТО) Сопругата на Бензема уловена во перверзен момент: Рацете во тангата…