(ФОТО) Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Иако повеќе не е со Крисијано Роналдо, руската манекенка Ирина Шајк и понатаму е популарна и медиумите ги следат сите нејзини чекори.

Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини.

Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. Таа ги распламти машките фантации, а веројатно го потсети и Роналдо што имал некогаш.

View this post on Instagram

On da rocks….

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Фотката за крток период доби голема популарност и има речиси 400.000 лајкови и низа коментари.