(ФОТО) Кога ќе ја видите новата фотка на Георгина ќе ви биде јасно зошто има 2 милиони лајкови

Георгина Родригез веќе извесно време важи за една од најубавите девојки, а понежната половина на Кристијано Роналдо редовно покажува каде лежи тајната за изгледот на нејзиното тело.

Атрактивната Георгина редовно, па и за време на карантинот ја одржува својата форма со напорни тренинзи, како на отворено така и на теретана.

По периодот минат во Мадеира со Роналдо, минатата недела се вратија во Торино од каде што Георгина сподели фотографија од теретана.

View this post on Instagram

New @aloyoga 🌸

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Изгледа навистина импозантно, па не ни чудо што собра на фотката над 2 милиони лајкови.