(ФОТО) Кинси испрати понуда што не се одбива: Сака ли некој ?

Атрактивната плавуша Кинси Волански кој глобалната слава ја стекна во финалето од Лигата на шампионите минатата година кога втрча на теренот безмалку гола повторно не мирува.

Волански е мошне активна на социјалните мрежи каде секојдневно објавува нови содржини. Она што може да се забележи е дека Американката се повеќе е заинтересирана за боречките спортови.

Сега се одлучи да ги предизвика своите 3.7 милиони следачи на Инстаграм кои ги повика на бокс меч.

View this post on Instagram

Find me someone to box 😜🥊

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Позираше со боксерска ракавица и испрати јасна порака: Пронајдете ми некој за бокс…