(ФОТО) Ќерките на Панчев израснаа во вистински убавици – мама Маја се пофали од плажа

Најголемата гордост на пејачката Маја Гроздановска-Панчева и македонската фудбалска легенда Дарко Панчев се ќерките Надица и Марија.

Маја на својот Фејсбук профил објави фотографија од летниот одмор со нив.

Постарата ќерка, Надица има 19 години и студира Германски јазик на Филолошкиот факултет, а Марија има 14.

Летното сонце носи забава со семејството“, напиша Маја под фотографијата.

На неа е видливо дека ќерките се поделени. Помалата Марија, многу наликува на татко ѝ, фудбалската легенда Дарко Панчев, а Надица е копија на мајка си.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Папарацо лов: Ѕвездата на ПСЖ фотната со секси девојка која ги покажа градите

(ФОТО) Карикатурата за Михајловиќ што го крена на нозе цел свет

Новата ŠKODA SCALA доби 5 ѕвезди за безбедност од Euro NCAP

(ФОТО) Упс… испадна немирната града на американската фудбалерка

Форбс со најнова листа на најбогати спортисти во светот

ВИДЕО: Додека него го чекаат за трансфер во Неапол – Елмас „снајперистот“ знае да се релаксира!

(ФОТО) Каков лик: На прозивка на клубот се појави со торба со реклама на порно сајт

ВИДЕО: Левандовски го предизвика Ѓоковиќ – ова мора да го направиш!

Побрз од Формула 1 – Volkswagen ID.R со нов рекорд на Гудвуд