(ФОТО) Ќе ви го сврти паметот – сестрата на најсекси тенисерката ги покажа своите атрибути на изволте

Ежен Бушард веќе извесен период важи за моментално најубава и најсекси тенисерка во светот, но кога ќе ја видите нејзината сестра близначка ќе останете во дилем која од која е поубава.

View this post on Instagram

Just finished @marialyetrottier’s Booty Challenge and am so happy with my results that I’m starting her Ultimate Body Transformation (which completely transforms your body in 3 months)… SO excited! Check out the link in my bio and use my code BEATRICE15 to get 15% off your challenge! 💖💪🏼 #ad

A post shared by Beatrice Bouchard (@beatricebouchard) on

Бетрис, сестрата на Ежен се занимава со манекенство и многу е успешна во својата работа. Многумина сметаат дека е поубава и од својата пославна сестра.

View this post on Instagram

Outfit of the day 👙👟

A post shared by Beatrice Bouchard (@beatricebouchard) on

Таа со своите фотографии на Инстаграм ја подгреа атмосферата, а можеме и малку претера со тангата бидејќи покажа дека била и премногу време на сонце сооглед на тоа што и се гледат траги од неисончаните делови од телото, пред се кај меѓуножјето.

View this post on Instagram

Doing well

A post shared by Beatrice Bouchard (@beatricebouchard) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Емоции на Вембли: Стерлинг ги посвети головите на малиот пријател кој не се спаси

ВИДЕО: Новаче, па ти играш фудбал – тенисерот од Србија во улогата на Кристијано Роналдо

(ФОТО) Куртоа има проблеми во Реал, но во креветот – растура!

ВИДЕО: Вест за историја – тој е слеп, а истрча полумаратон во Њујорк

Што се нема да им текне: Последната тренерска мастика на Фергусон продадена за богатство

Каква идеја, каков момент – навивач на „топчиите“ направи забавна најава на аеродром: Арсенал води 1:0!

ЛЕТЕН ФУДБАЛСКИ КАМП ПАНДЕВ 2019

(ВИДЕО) Вон повторно се соблече: Американката сега се надмина

Циркус во Паргвај: Тренерот спиел со жената на играчот, а друг играч спиел со неговата жена