(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

 

Девојката на Кристијано Роналод, Георгина Родригез блескаше на црвениот тепих во Кан за време на 72. филмски  фестивал во овој град на Азурниот брег.

Георгина беше во елегантна секси тоалета со длабоко деколте, а притоа го истакнуваше и нејзиниот задник.

 

Поубавата поливина на Португалецот беше на промоција на филмот „Беше еднаш во Холивуд“ кој го режираше Квентин Тарантино.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) Ина – една од најубавите македонски спортистки која плени со сексапил

(ВИДЕО) Човекот не може да седи мирен: Лудориите на Диего Коста

Новиот T-Cross доби пет ѕвезди во Euro NCAP тестовите

КК Академија ФМП влезе во првата лига на Северна Македонија

ВИДЕО: „Бачушка“ Зинченко и се пушти на водителката по мечот со Србија!

Олд Скул: Можеби го нема веќе ни во Македонија, но затоа Џиџи се вози со него

„Силуваната“ се премисли – Роналдо не ја силувал!

(ФОТО) Толку траеше поддршката за вардарци: На Твитер удрија по Столе!

Нема да верувата колку заработи згодната плавуша што го прекина финалето од ЛШ