(ФОТО) Ќе ви го помати умот: Георгина на Роналдо го покажа своето деколте и задник

 

Девојката на Кристијано Роналод, Георгина Родригез блескаше на црвениот тепих во Кан за време на 72. филмски  фестивал во овој град на Азурниот брег.

Георгина беше во елегантна секси тоалета со длабоко деколте, а притоа го истакнуваше и нејзиниот задник.

 

Поубавата поливина на Португалецот беше на промоција на филмот „Беше еднаш во Холивуд“ кој го режираше Квентин Тарантино.