(ФОТО) Каролин Возњацки постираше нова провокативна фотка – пак ги запали фановите

Откако ВТА сезоната за Каролин Возњацки завраши, таа се реши да одмори со својот сопруг, бившиот НБА кошаркар Дејвид Ли.

За одмор одбраа езготична дестинација – Барбадос од каде тенисерката објави фотографија како разгледница.

Позираше од терасата каде што е сместена во долен веш, а гаќичките беа толку затегнати со што не можеше да сокри она што сакаше.

View this post on Instagram

Rooftops ☀️👙🍹

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on

Навивачите беа воодушевени до нејзиниот изглед па поради тоа оставија коментари. За Возњацки не е непознато да се фотографира и потполно гола.