(ФОТО) Каков лик: На прозивка на клубот се појави со торба со реклама на порно сајт

Аталанта вчера ги почна подготовките за новата сезона во која ќе дебитира во Лигата на шампионите.

Играчите се појавија на прозивката, но еден од нив го привлече вниманието на сите. Матео Песина се појави со торба со рекламата на порно сајтот Pornhub.

Поради ова Песина е главна приказна во цела Италија, речиси исто како и најголемите ѕвезди во италијанскиот фудбал.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Папарацо лов: Ѕвездата на ПСЖ фотната со секси девојка која ги покажа градите

(ФОТО) Карикатурата за Михајловиќ што го крена на нозе цел свет

Новата ŠKODA SCALA доби 5 ѕвезди за безбедност од Euro NCAP

(ФОТО) Упс… испадна немирната града на американската фудбалерка

Форбс со најнова листа на најбогати спортисти во светот

ВИДЕО: Додека него го чекаат за трансфер во Неапол – Елмас „снајперистот“ знае да се релаксира!

ВИДЕО: Левандовски го предизвика Ѓоковиќ – ова мора да го направиш!

Побрз од Формула 1 – Volkswagen ID.R со нов рекорд на Гудвуд

(ВИДЕО) Стариџ скршен од тага