(ФОТО) Ја заборавивте Кинси – е сега сигурно нема: Ќе ви се сврти кога ќе ја видите

Кинси Волански светската слава ја стекна со упадот во костиме за капење на финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенехме и Ливерпул.

Таа на овој начин направи успешна реклам за порно сајт кој го води нејзиниот дечко, познатиот Јутубер, Витали Здороветски, а тој упад им донесе богатство.

Кинс после се што направи се стекна со огромна популарнос. Социјалните мрежи зборуваа за нејзе, а доби и милионски нови следбеници.

Секако, ова на нејзе и носи добра заработа, а таа по малку се труди нејзините следачи да не ја заборават.

View this post on Instagram

Beach day anyone?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Така беше и овојпат. Кинси објави фотографија од плажа во бикини на која во пред план се нејзините бујни гради.