(ФОТО) Играчите на Јунајтед организирале оргии: Праќале лимузини и бродови по девојки

Вејн Руни и уште двајца поранешни играчи на Манчестер Јунајтед своевремено организирале оргии со ескорт девојки.

View this post on Instagram

Double gins for brekkie everyday please 🍸…. Bombproof tan by the best @roseandcaramel 💜

A post shared by Helen Wood (@helen_wood_x) on

Така барем тврид Хелен Вуд, поранешна проститутка која е најпозната по сексуалната врска со Руни и која неодамна ја објави автобиографијата.

Хелен тврди дека играчите на Јунајтед пред некои десет години праќале лимузини и бродови по девојки, а потоа организирале оргии во нив во текот на возењето или пловидбата.

За една од оргиите дознала и Колин, сопругата на Руни кој имал тројка со Хелен и Џени Томпсон.