ФОТО: Ги објави, па ги избриша провокативните фотографии – но ПРЕКАСНО

Одбојкарката на Црвена Ѕвезда, Милица Тасиќ според многумина е најубавата српска одбојкарка.

Тасиќ која има 19-години во моментот ги полни батериите за новата сезона и се одмара на Тасос. За време на одморот направи неколку провокативни фотографии и ги објави на „Инстаграм“.

Српските медиуми ги преземаа и објавија, а потоа се раширија и на останатите регионални медиуиуми.

Тасиќ поради ова ги избриша фотографиите, а пота и го блокираше својот профил кој сега е недостапен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ФОТО: Одбојкарите слават – нека се виори тоа МАКЕДОНСКО СОНЦЕ!

Драма со Унгарија – но голема победа на Македонија за живеење на сонот за пласман на ЕП

Македонските одбојкари европските квалификации ги стартуваат од Будимпешта

Италијански голман ја преживеа несреќата на паднатиот мост во Џенова

(ВИДЕО) Атлетичарка од Израел се посрамоти: Го прослави среброто, а до крајот остана уште еден круг

Никола Ѓорѓиев: Унгарија е екипа која добро ја познаваме

ТРАГЕДИЈА: Од срцев удар умре одбојкар на хрватскиот шампион – играше со нашиот Љафтов

(ВИДЕО) ТРАГЕДИЈА: Брутално и без милост – обезбедување уби познат ММА борец

ВИДЕО: Сочни пцовки – „Да ти е*ам….“