ФОТО: Ги објави, па ги избриша провокативните фотографии – но ПРЕКАСНО

Одбојкарката на Црвена Ѕвезда, Милица Тасиќ според многумина е најубавата српска одбојкарка.

Тасиќ која има 19-години во моментот ги полни батериите за новата сезона и се одмара на Тасос. За време на одморот направи неколку провокативни фотографии и ги објави на „Инстаграм“.

Српските медиуми ги преземаа и објавија, а потоа се раширија и на останатите регионални медиуиуми.

Тасиќ поради ова ги избриша фотографиите, а пота и го блокираше својот профил кој сега е недостапен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО)Никогаш пожешка фотка од Бушард: За Денот на вљубените ги „запали“ социјалните мрежи

ВИДЕО: Роџер, што ќе ти каже Мирка по пораката од Линдзи Вон дека „те сака!?“

(ВИДЕО) Општа тепачка на ватерполо меч во Русија – буквално ќе се издавеа

(ФОТО) Нападнатиот голман на Црвена Звезда ја покажа раната од нож: Ако не скокнев во море ќе ме убиеја

(ВИДЕО) Премиерот Заев на средба со нашите претставници на Европските младински олимписки игри во Сараево

Бојан Костов е освојувач на сребрен медал на ЕП за кадети и младинци во Данска

(ФОТО) Одбојкарите на прием кај Заев: Владата изрази честитки и најави поддршка

(ФОТО) Линдзи Вон објави фотка од своeто разбиено газе – нема да ви биде добро кога ќе го видите

(ВИДЕО) Тежок пад на легендарната Вон – леташе во воздух и се заби во оградата