ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

Анета Дитрт – петкратната шампионка на Германија во лизгање се реши на храбар потег откако се соблече гола и позираше за „Плејбој“.

View this post on Instagram

Jetzt ist es endlich offiziell💥Ich bin überglücklich und dankbar. Ein großer Traum ging damit für mich in Erfüllung. Danke an das ganze Team vom Playboy🐰Es war für mich eine tolle Erfahrung und eine große Ehre. Ich würde es immer wieder tun 😉Die Bilder sind wunderschön geworden! ❄️Mein besonderer Dank geht an Florian Boitin, Kathrin Stadler, Top Fotografin Irene Schaur und Make up Stylist Thomas Orsolis. Erhältlich ab morgen am Kiosk! 🐰💋 • #playboygermany #playboy #annettedytrt #covergirl #playboycover @playboygermany @dancingonicesat.1

A post shared by Annette Dytrt ⛸💖 (@annettedytrt) on

Откако излегоа фотографиите во јавноста, самата ги сподели на социјалните мрежи и се огласи:

„Голи слики на лизгачка во „Плејбој“ се нешто како традиција. Како мала ја обожавав Катерина Вит и се сеќавам кога таа се соблече за овој магазин. Од тогаш и јас сонував за тоа“ изјав 35-годишната Германка.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**

(ФОТО) Порно ѕвездата ги излуди фановите на Вест Хем, па порача: Нетрпелива сум да ви откријам