(ФОТО) Георгина со нова атрактивна фотка – каде тоа Роналдо ја стави својата глава

Еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо откако се врати во Торино, се приклучи на тренинзите на својот клуб Јувентус.

Неговата девојка пак, атрактивната Георгина Родригез не престанува да ги воодушевува своите фанови со објавите на социјалните мрежи.

Па така синоќа Георгина објави фотка која веќе има над 2 милиони лајков, а на истата може да се видат нејзините гради во преден план, а исто така и главата на Роналдо која заврши во нејзиното меѓуножје.

Георгина му правеше нова фризура на својот сака Роналдо кој доби нови плетенки.