(ФОТО) Георгина сега навистиан претера: Зарем не забележа каква фотка објави !?

Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо која има многу следачи на Инстаграм со последната објава предизвика доста реакции.

Имено атрактивната Георгина објави фотографија од базен додека се забавува со своите деца и познатиот фудбалер на Јувенутс, но еден детаљ беше под посебан лупа.

Иако Шпанката со аргентински корени сака да ги покажува своите облини, сега отиде уште еден чекор напред, па според многумина дополнително провоцираше со долниот дел од костимот за капење.

Фотографијата на социјалните мрежи е доста споделувана, а се уште има дилема дали тоа навистина е голото меѓуножје на Георгина.