(ФОТО) Георгина пожешка од кога било, раката на Роналдо на нејзиниот задник

Кристијано Роналдо и Георгина присуствуваа на доделувањата на наградите на МТВ во Севиља и, се разбира, беа меѓу најпопуларните двојки таму.

Аргентинката гореше од сексипил, но цел свет полуде кога неговиот свршеник ја стави раката на нејзиниот задник.