(ФОТО) Георгина повторно направи спектакл на Инстаграм: За 5 минути доби 100.000 допаѓање

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, направи вистински спектакл на Инстаграм.

Атрактивната Шпанка реши повторно да ги покаже своите атрибути, но и нејзините способности, па таа направи шпага без никакви проблеми и порач дека сè ја тера да танцува.

Георгина во последниве месеци и тоа како е решена да ги покаже своите способност за вежбање и не сака да заостанува премногу зад партнерот.

Сепак, таа неодамна призна декаа била малку засрамена да вежба во иста просторија со Кристијано, бидејќи тој навистина е вистинска машина.

Срамежноста брзо исчезна, а Георгина работи чуда на Инстаграм. Оваа фотографија собра 100.000 лајкови за пет минути и нема сомнение дека ќе има уште многу.