(ФОТО) Георгина не запира: Девојката на Роналдо позираше за насловна на магазин

Георгина Родригез е постојано во центарот на јавноста откако влезе во врска со еден од најдобрите светски фудбалери, Кристијано Роналдо.

Секако, тоа особено е изразено во Португалија каде што речиси и да нема ден во кој некој медиуми ќе одвои простор за атрактивната шпанка со аргентинско потекло.

Овојпат нејзината слава отиде чекор напред откако доби цела насловна страна на еден магазин за кој позираше и го покажа своето тело.

Таа во магазинот под наслов „Женско здравје“ откри некои од свите тајни за тренингот.