(ФОТО) Георгина на Роналдо влезе во плевна: Опкружена со сено, пајажини и трактор

Георгина Родригез,  девојката на Кристијано Роналдо што и да направи на социјалните мрежи, веднаш го привлекува вниманието.

Нејзините фанови ги научи на се почести провокативни фотографии на кои до израз доаѓа нејзиното тело,но овојпат изненади.

Атрактивната девојак влезе во плевна каде што позираше седната на бала сено, а во позадина се гледаат пајачини. Во просторијата имаше и трактор.

View this post on Instagram

Granjera 🐎 ❤

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Оваа објава собра над 1.2 милиони допаѓање, како и голем број коментари.