(ФОТО) Георгина и се е можно – објави фотка додека си го сончаше секси газето

Убавото сончево јунско време знаеја како на убав начин да го искористат еден од најдобрите фудбалери на денешницата Крисијано Роналдо и неговата девојка Георгина Родригез.

Славниот пар со своите пријатли крстосуваа на луксузна јахта и притоа се сончаа, но и пливаа во топлите води.

Периодов се почесто Георгина објавува фотографии на својот Инстаграм профил и притоа која од која поатрактивни.

Овојпат таа објави фотка на која во преден план е нејзиното секси газе кое го сончаше, а фотографијата за еден час веќе има 1 милион допаѓањ.