(ФОТО) Екс девојката на Алонсо позираше потполно гола – Перо Антиќ и „стегна“ лајк

Атрактивната Русинка Вики Одинтцова не престанува да биде во центарот на светската јавност и добро ја искористи својата поуларност стекната по врската со Формула 1 пилотот, Фернандо Алонсо.

Поранешната девојка на Шпанецот во својата татковина Русија е позната како плебој зајачица, а исто така е е љубител на екстремните спортови.

Атрактивната Вики деновите на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која позира потполно гола, но умешно ги сокрива интимните делови од телото.

Интересно, лајк на фотографијата доби и од нашата кошаркарска легенда, Перо Антиќ.