(ФОТО) Доволно е да ја погледнете новата фотка на Георгина и ќе ви стане јасно зошто има 2 милиони допаѓања

Георгина Родригез, без сомнение во моментов ужива голема популарност, пред се поради објавите на социјалните мрежи каде што во последно време е мошне активна.

Поубавата половина на Кристијано Роналдо не престанува да мами воздишки, пред се кај машката популација од своите фанови на Инстаграм.

Атрактивната и неодолива Георгина во текот на вчерашниот ден објави нова фотка на која позира во бела долна облека, а на истата веќе има речиси 2 милиони допаѓања.

Но тоа не е се, Георгина пред неколу часа објави нова фотка, со децата како ужива во базен со гума во форма на фламинго.