(ФОТО) Додека Роналдо одмараше неговата девојка по танга правеше селфи

Здружението на фудбалски агенти и Заедницата на европските фудбалски клубови неодамна го прогласија Кристијано Роналдо за најдобар играч во 2018 година, а Португалецот наградата лично ја прими во Дубаи.

Напаѓачот на Јувентус одлуч престојот во Дубаи да го искористи за да би одморил малку, а друштво му правеше неговата девојка Георгина Родригез.

View this post on Instagram

Buen🌎s d✨💚s

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Откако Роналдо ја „фати“ во интересна поза во теретана, оваа атрактивна убавица и самата позираше и закачи фотки на „Инстаграм“.

View this post on Instagram

D☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Орие не играше против Јунајтед затоа што беше во – затвор!

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

ФОТО: Германската шампионка се соблече гола за “Плејбој“ – фановите воодушевени

(ВИДЕО) Миа Калифа објави снимка од тунелот – реакцијата на Лукас Перез е апсолутен хит

(ФОТО) Апенините се „тресат“ – Двете секси ќерки на Синиша Михајловиќ влегуваат во реално шоу

(ФОТО) Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**