(ФОТО) Додека Јовиќ мака мача, неговата девојка Софија мами со провокативни фотки

Атрактивната манекенка Софија Милошевиќ ужива во своите труднички денови и постојано објавува фотки на социјалните мрежи пред се на Инстаграм.

Додека нејзиното момче Лука Јовиќ мака мачи во Шпанија со повредите, убавата Софија го користи своето слободно време да се фотографира и објавува.

View this post on Instagram

Spring in my city🌸💓🌸 #Belgrade

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Последните две фотографии на Инстаграм предизвика големо внимание, а акцент беше ставено на нејзиното бујно деколте кое често го покажува.

Очекувано, фотографиите предизвикаа доста реакции па собра голем број лајкови и коментари.